3 200 ₴/кв.м


панель розміром 1м*1м =1875 грн., проте ми можемо виготовити плитки будь якого розміру згідно вашого замовлення!!!
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид плитки | деревяная |
| Основные | |
| Длина плитки | 1000 мм |
| Толщина плитки | 10 мм |
| Форма плитки | Прямоугольная |
| Ширина плитки | 1000 мм |