8 500 ₴







МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ БУДЬ-ЯКІ РОЗМІРИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!!!!
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверей | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип | Будка |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |