Ми можемо зробити будку будь-якого розміру та дизайну. З радістю зробимо будиночок для Вашого вихованця!!!!
Наш сайт https://woodbark.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверей | 1 |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Будка |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |