кухонна дошка для нарізання 60 см * 50 см
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 60 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 40 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 50 мм |