Годинник "Loft"
Мінімалістичний дизайн Діаметр 25 см
Тихий хід
Надійний та довговічний механізм з зручною заміною батарейки
Дерев'яна частина з червоного дуба
Сталевий корпус
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.15 кг |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр | 250 мм |