Годинник "Loft"
Мінімалістичний дизайн Діаметр 25 см
Тихий хід
Надійний та довговічний механізм з зручною заміною батарейки
Дерев'яна частина з червоного дуба
Сталевий корпус
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Квадратная |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Цвет циферблата | Черный |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 0.15 кг |
| Глубина | 30 мм |
| Диаметр | 250 мм |