Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. Наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Дальность полета | 70 м |
| Прицельная дальность | 20 м |
| Расстояние между рогатинами | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 100 см |