23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴


двохсторонні брілки з різних кусочків дерева з знаками зодіаку
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 39 мм |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 10 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 43 мм |