23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴


двохсторонні брілки з 3-х кусочків дерева з марками різних авто
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 45 мм |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 10 мм |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 25 мм |