Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин
https://woodbark.com.ua/ .
заходьте, переглядайте, замовляйте.|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 28 мм |