3 500 ₴





Дане дзеркало гарно впишеться в ванну кімнату, тамбур, передпокій або вітальню. Ширина рамки 7 см
Ми виготовляємо будь які розміри та будь які форми дзеркал на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет | Коричневый |
| Матеріал рами | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево, ламінована ДСП, шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |