Ми можемо зробити будку будь-якого розміру та дизайну. З радістю зробимо будиночок для Вашого вихованця!!!!
Наш сайт https://woodbark.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверей | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип | Будка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |