кухонна дошка для нарізання 60 см * 50 см
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |