Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Дальність польоту | 70 м |
| Прицільна дальність | 20 м |
| Відстань між рогатинами | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 100 см |