від 60 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴





підсвічник з верби
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підсвічника | 5 мм |
| Глибина підсвічника | 2 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 4 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина підсвічника | 10 мм |