75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴

качалки для кухні деревяні 38 і 41 см довжиною
Ми є безпосередніми виробниками, тому дешевші ціни ви не знайдете. наш інтернет магазин https://woodbark.com.ua/ . заходьте, переглядайте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Обертовий валік | Ні |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина робочої частини | 38 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Загальна довжина | 41 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Знімні ручки | Ні |